פתח-אור שערים ומחסומים בע"מ מיצרת, מתקינה ומספקת שירות לאחר התקנה, של כל סוגי השערים והגדרות. פתח-אור שערים היא חברת השערים האיכותית, הטובה, והזריזה ביותר בתחום. פתח-אור שערים מתמחה בשערים קונזוליים, שערים נגררים על גלגלים, שערים נגררים תלויים, שערי כנף, פשפשים ודלתות להולכי רגל, קרוסלות לבקרת כניסה, תריסי גלילה ומערכות בקרת כניסה לחניונים.

לצוות פתח אור נסיון של מעל 15 שנים. העובדים המיומנים ערוכים לספק שירות למגוון רחב של לקוחות ברחבי הארץ.
המוצרים שאנו מיצרים ומתקינים תואמים את דרישות התקן הישראלי. ההקפדה על איכות חומרי הגלם והעבודה, כמו גם השימוש בכלי עבודה מדויקים ומודרניים, בידי מסגרים אמנים, מבטיחים לך הלקוח, מוצרים שישרתו אותך נאמנה שנים רבות במינימום תקלות. זו הסיבה לכך שהלקוחות שלנו בוחרים בנו כל פעם מחדש: קבלנים, אדריכלים, רכזי ביטחון שוטף, מנהלי נכסים, תעשינים ארגונים, מוסדות ואנשים פרטיים.

היתרונות שלך

בצוות שלנו יש טכנאי שערים מקצועיים, בעלי נסיון של שנים רבות, בביצוע כל סוגי העבודות בתחום השערים הגדרות וכן מערכות מתקדמות לבקרת כניסה.  

הצוות שלנו מתעדכן על בסיס קבוע בטכנולוגיות חדשות, בהפעלת מכשור וכלי עבודה מתקדמים ובטרנדים עיצוביים עכשויים.

 

תנו לנו אתגר ותהיו בטוחים שנפתיע אותכם, באיכות הביצוע, במהירות האספקה, באיכות ההתקנה, בגימורים המושלמים, באסטטיקה כללית וגם ... במחיר.   

הצוות שלנו

יעוץ מקצועי ללא התחייבות או תשלום
מחירון קבוע וידוע מראש
עבודה עם חומרי גלם מגולוונים בלבד
פרזול ומערכות הנעה מיצרנים אירופאים מובילים
עבודה על פי התקן הישראלי המחייב
ביצוע מהיר מהזמנה עד למסירה
שירות זמין ומקצועי לאורך זמן 
התמחות בשערים וגדרות מכל הסוגים

 

אודות

תושב אלעד, בעל ניסיון רב שנים בניהול והובלת פרויקטים בתחום השערים. חתום אישית על ביצוע אלפי שערים מכל הסוגים בכל רחבי הארץ: החל במחסומים פשוטים ועד פרויקטים מורכבים. מאמין באחריות אישית ולכן מלווה כל פרויקט משלב התכנון, דרך הפיקוח ועד להתקנה וניהול השירות לאחר המכירה.  

עם 15 שנות נסיון בתפקידים בכירים בחברות השערים הגדולות בארץ, כאחד המומחים המובילים בתחום השערים, כמי שהכשיר וחנך דורות של טכנאי שערים וכבעל הכשרה הנדסית תעופתית, מסוגל לפתור בעיות הנדסיות במהירות, תוך הפעלת חשיבה יצירתית כדי לתת ללקוח את הפתרון המתאים והנכון ביותר. 

הניסיון הרב הגישה האנושית והיכולת לפצח אתגרים באופן יצירתי, עומדים גם לרשותך כדי לתכנן ולהתקין גם את הפרויקט שלך  באופן מושלם.

אבי כריסי

מייסד ומנכ"ל פתח-אור שערים

 

הספקים שלנו